• Four to Dinner

    ★★★

  • I Hate Summer

    ★★★½

  • Once Upon a Time in Bethlehem

    ★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★★

  • On My Skin

    ★★★★½

  • It

    ★★★½

  • Death Note

    ★★★

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★

  • Vir Das: Abroad Understanding

    ★★★★

  • Lucas Brothers: On Drugs

    ★★★

  • Louis C.K. 2017

    ★★★★

  • This Must Be My Face

    ★★★

  • Roadz2Home

    ★★★½

  • Highlights

    ★★½

  • Entrance to the Grand Burial Chamber

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Hi Stranger

    ★★★½

  • Split

    ★★★½

  • The Spiritual Life of Wholesale Goods

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • The Cup Story

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Piper

    ★★★★

  • Joe Woke Up at 6AM on a Monday

    ★★★½

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★½

  • Warcraft

    ★★★½

  • A Film Tail

  • Too Neapolitan

    ★★½

  • Joe Pera Talks You to Sleep

    ★★★★★

  • This House Has People in It

    ★★★★

  • Blind Vaysha

    ★★★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • Trailer Park Boys: Drunk, High and Unemployed: Live In Austin

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★★½

  • Bridge of Spies

    ★★★★

  • Suburra

    ★★★½

  • Minimalism: A Documentary About the Important Things

    ★★★

  • Home/Alone

    ★★★½

  • Black Jeans Whoa

    ★★★½

  • Don't Be Bad

    ★★★★

  • Roboshark

    ★★

  • Kung Fury

    ★★★★

  • Youth

    ★★★★½

  • Ganja Fiction

  • We Didn't Break Up

  • Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

    ★★★★

  • Focus

    ★★

  • Italiano medio

    ★★★

  • Sound of a Million Insects, Light of a Thousand Stars

    ★★★

  • What Happened, Miss Simone?

    ★★★★

  • Unedited Footage of a Bear

    ★★★★½

  • Il ricco, il povero e il maggiordomo

    ★★½

  • Submarine Sandwich

    ★★★★

  • Trailer Park Boys: Live at the North Pole

    ★★★½

  • Lux: Redux

    ★★★

  • Olive Kitteridge

    ★★★★★

  • Dylan Dog - Victim of Circumstances

    ★★½

  • Good for Nothing

    ★★★

  • La trattativa

    ★★★

  • Swearnet Live

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★★

  • Appleseed Alpha

    ★★★½

  • No Is a Full Sentence

  • Trailer Park Boys - Live in F**kin' Dublin

    ★★★½

  • Trailer Park Boys: Don't Legalize It

    ★★★½

  • Crows Explode

    ★★★½

  • Cosmos: A SpaceTime Odyssey

    ★★★★

  • Recurring

    ★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Nymphomaniac: Vol. II

    ★★★½