Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Swearing Jar

    ★★★★

  • Louis Armstrong's Black & Blues

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Who Invited Them

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • The Exchange

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Val

    ★★★★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★

  • The Little Things

    ★½

  • Meteor Moon

    ★½

  • News of the World

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Undoing

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Initiation

    ★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Beans

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • The Decline

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½