Robb has rated 22 films ★★★★ .

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • The Salvation

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★★

  • Dallas Buyers Club

    ★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • From Up on Poppy Hill

    ★★★★

  • Gravity

    ★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • The Place Beyond the Pines

    ★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★★

  • Moon

    ★★★★

  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

    ★★★★

  • Total Recall

    ★★★★

  • Take Shelter

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★