Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ray & Liz

Ray & Liz

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Everybody Knows

Everybody Knows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Foxtrot

Foxtrot

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Capernaum

Capernaum

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Private War

A Private War

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Piercing

Piercing

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Detainment

Detainment

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Vice

Vice

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Stan & Ollie

Stan & Ollie

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Front Runner

The Front Runner

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry