• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Pocket

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • The Prodigy

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Polar

    ★★½

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★★

  • Glass

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★½

  • Instant Family

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Stan & Ollie

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Night School

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★½

  • Green Book

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • Widows

    ★★★½

  • Outlaw King

    ★★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★★

  • The Nun

    ★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • The Meg

    ★★★½

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★½

  • One Small Step

    ★★★★