RSS feed for Robert

Robert has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Up in the Air

Up in the Air

2009
×
★★★
Edit this entry  
15
American Made

American Made

2017
×
★★★★
Edit this entry  
14
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Room

Room

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★
Edit this entry  
07
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Edit this entry  
05
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Moon

Moon

2009
×
★★★★
Edit this entry  
31
American Gangster

American Gangster

2007
×
★★★★
Edit this entry  
29
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Edit this entry