Sort by
  • Fall

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Licorice Pizza

  • Gracinha

    ★★★★

  • Adele One Night Only

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★★

  • Titane

  • The Innocents

    ★★★★★

  • The Medium

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Loki

    ★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Umbrella

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★★

  • The New Mutants

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • #Alive

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★