Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • Afire

    ★★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Rye Lane

    ★★★

  • Passages

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Eileen

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Ms. Marvel

    ★★