• Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

  • Morbius

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★½

  • Hypochondriac

    ★★★½

  • Bitch Ass

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Prank

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Thief Collector

    ★★★★

  • A Lot of Nothing

    ★★★½

  • Linoleum

    ★★★★

  • The Locust

    ★★★

  • The Pez Outlaw

    ★★★★

  • The Cellar

    ★★★½

  • Jethica

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★★

  • I Love My Dad

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Crows Are White

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★★

  • Beautiful Beings

    ★★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • TikTok, Boom.

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Dual

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • Encanto

    ★★★½