RSS feed for Robin

Robin has watched 50 films released in 2018.

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Vice

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Instant Family

    ★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Bird Box

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★★½

  • Venom

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Green Book

    ★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • First Man

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★

  • The Death of Superman

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Tag

    ★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Climax

    ★★½

  • Asterix: The Secret of the Magic Potion

    ★★½

  • Cold War

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★½

  • Game Night

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • The Public

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★½

  • Mandy

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Searching

    ★★★

  • The Commuter

    ★★★