• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Deep Water

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The King's Man

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Kate

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½