• Nightmare Alley

    ★★

  • Star Wars: Clone Wars

    ★★★★★

  • The Conversation

    ★★★★½

  • Soldier

    ★★★

  • Futurama: Bender's Big Score

    ★★★★★

  • Man on Fire

    ★★★★½

  • In the Cut

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Public Enemies

    ★★★★½

  • Scream

    ★½

  • Buffalo '66

    ★★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★½

  • Digimon: The Movie

    ★★★★½

  • Freaked

    ★★★★½

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★★½

  • Locke

    ★★★★½

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★