• The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Mickey and Minnie Wish Upon a Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★½

  • Olaf Presents

    ★★★

  • The Queen Family Singalong

  • Encanto

  • LEGO Marvel Avengers: Loki in Training

    ★★★½

  • Eternals

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Mickey's Tale of Two Witches

    ★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

  • Twenty Something

    ★★★½

  • Nona

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Dinosaur Barbarian

    ★★★★

  • No. 2 to Kettering

    ★★★

  • Going Home

    ★★★★½

  • Crosswalk

    ★★★½

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★★½

  • Luca

  • Loki

  • 30 for 30: The Bunny & the GOAT

    ★½

  • In the Heights

  • Cruella

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • 18th & Grand: The Olympic Auditorium Story

    ★★★

  • I'm Urchin You to Leave

    ★★

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★

  • Me To Play

    ★★★

  • Holy Frit

  • Bad Attitude: The Art of Spain Rodriguez

    ★★★★

  • Run That Shit!

    ★★½

  • Bare Bones

    ★★½

  • Revelations

    ★★★★

  • To Die in the Valley I’ve Loved

    ★★★

  • The Long Fall

    ★★½

  • Inside and Outside the Wall

    ★★½

  • 24,483 Dreams of Death

    ★★★★★

  • A Tiny Ripple of Hope

    ★★★½

  • Bleeding Audio

    ★★★★

  • Workhorse Queen

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • End of the Line: The Women of Standing Rock

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★½

  • Dancing with the Cars

    ★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★½

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★½

  • WandaVision

  • Burrow

    ★★★★★

  • Catastrophe Anthem

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Life

    ★★★★★