RSS feed for Sean
  • Pet Sematary

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • Leprechaun Returns

    ★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • Hell Fest

    ★★½

  • Apostle

    ★★★

  • Slice

  • Halloween

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Meg

    ★★½

  • Tales from the Hood 2

    ★★½

  • Cam

    ★★

  • The First Purge

    ★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★½

  • Truth or Dare

    ★★

  • The Ranger

    ★½

  • Blood Fest

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★

  • Unsane

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Hellraiser: Judgment

    ½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Lords of Chaos

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★½

  • Day of the Dead: Bloodline

    ½

  • Bullet Head

    ★½

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★

  • Jigsaw

    ★★½

  • The Babysitter

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★½

  • Cargo

    ★★★★½

  • Creep 2

    ★★★½

  • Ghost Stories

    ★★★

  • Cult of Chucky

    ★½

  • Gerald's Game

    ★★

  • Revenge

    ★★★½

  • Mom and Dad

    ★★

  • The Lodgers

    ★★

  • The Ritual

    ★★½

  • Ravenous

    ★★

  • It

    ★★★★★

  • Jackals

  • The Devil and Father Amorth

    ½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Veronica

    ★★★

  • Leatherface

    ★★½

  • Death Note

    ★★★

  • Little Evil

    ★★

  • Mohawk

    ★★

  • Nightworld

    ½

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • Mayhem

    ★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Rings

  • Get Out

    ★★★★★

  • XX

    ★★

  • Trash Fire

    ★★★½

  • Bedeviled

    ½

  • Boo! A Madea Halloween

    ★★

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★½

  • Child Eater

    ★★★½

  • Terrifier

    ★½

  • Gantz:O

    ★★★★

  • Split

    ★★★½

  • Better Watch Out

    ★★½

  • The Void

    ★★★

  • Abattoir

    ★★

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

    ★★