RSS feed for Rob

Rob has logged 12 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Wind River

Wind River

2017
×
★★½
Edit this entry  
27
Cleopatra Jones

Cleopatra Jones

1973
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Mack

The Mack

1973
×
★★★
Edit this entry  
24
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Super Fly

Super Fly

1972
×
★★★
Edit this entry  
21
Shaft

Shaft

1971
×
★★★½
Edit this entry  
20
Sweet Sweetback's Baadasssss Song

Sweet Sweetback's Baadasssss Song

1971
×
★★½
Edit this entry  
14
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
03
First Reformed

First Reformed

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Edit this entry