• A Few Good Men

    ★★★

  • Jerry Maguire

    ★★★½

  • Catch Me If You Can

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Klute

    ★★½

  • Tin Cup

    ★½

  • Seven Psychopaths

    ★★★★½

  • Never Get Tired: The Bomb the Music Industry! Story

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • A Serious Man

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★½

  • John Carter

    ★★★½

  • Pink Flamingos

    ★★½

  • Hudson Hawk

    ★★★½

  • Point Blank

    ★★★½