• Firestarter

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Grandmother

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Medium

    ★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Midnight

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

    ★★

  • Baphomet

    ½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Great White

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Separation

    ½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Seobok: Project Clone

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ½