Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Grucifixion

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Run

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Rare Beasts

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • The Hustle

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Christmas Break-In

    ★★