RSS feed for Brian

Brian has watched 21 comedy films.

  • Lady Bird

  • Zootopia

    ★★

  • Joe Dirt 2: Beautiful Loser

    ½

  • Home

    ★★½

  • Dumb and Dumber To

    ★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • The Way Way Back

    ★★★½

  • The Kings of Summer

    ★★

  • Sweet Home Alabama

    ★½

  • Mr. Deeds

    ½

  • Toy Story 2

    ★★★½

  • Lethal Weapon 4

    ★★★

  • Toy Story

    ★★★★★

  • Bad Boys

    ★½

  • Tommy Boy

    ★★★★

  • Ed Wood

    ★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • Dazed and Confused

    ★★½

  • Dutch

    ★★★

  • Planes, Trains and Automobiles

    ★★★★

  • Beverly Hills Cop

    ★★★★