• Secret Headquarters

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ★★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Good Mourning

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Last Seen Alive

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Black Site

    ★★★

  • Memory

    ★★★★

  • Choose or Die

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★½

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • The Outfit

    ★★★★

  • The In Between

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Blacklight

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • The Requin

    ★½

  • Dual

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • The King's Daughter

    ★★★

  • The 355

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Last Looks

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½