Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
X

X

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Men

Men

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Senior Year

Senior Year

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Bounty Hunter

The Bounty Hunter

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Gone

Gone

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Firestarter

Firestarter

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Carriers

Carriers

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Retreat

Retreat

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Outfit

The Outfit

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hansel & Gretel: Witch Hunters

Hansel & Gretel: Witch Hunters

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
War on Everyone

War on Everyone

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Kimi

Kimi

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Moonfall

Moonfall

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mad Max 2

Mad Max 2

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Choose or Die

Choose or Die

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mad Max

Mad Max

1979
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Wounds

Wounds

2019
×
Read the review Edit this entry  
07
The House

The House

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
The King's Daughter

The King's Daughter

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Action Point

Action Point

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Last Looks

Last Looks

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
White House Down

White House Down

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Bubble

The Bubble

2022
×
Read the review Edit this entry  
21
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Requin

The Requin

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Windfall

Windfall

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Little Monsters

Little Monsters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
A Long Way Down

A Long Way Down

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Cursed

The Cursed

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Blacklight

Blacklight

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Protégé

The Protégé

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Wretched

The Wretched

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sin City: A Dame to Kill For

Sin City: A Dame to Kill For

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Sin City

Sin City

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
All My Life

All My Life

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry