Sort by

James has logged 34 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Next

Next

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Oldboy

Oldboy

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Shrek the Halls

Shrek the Halls

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Straight Story

The Straight Story

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Deathcember

Deathcember

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Winterskin

Winterskin

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fear of the Woods

Fear of the Woods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Santa Jaws

Santa Jaws

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
La última Navidad del universo

La última Navidad del universo

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Predator Holiday Special

The Predator Holiday Special

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Witness Infection

Witness Infection

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
No Thank You

No Thank You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Furry Vengeance

Furry Vengeance

2010
×
Read the review Edit this entry  
19
The Oak Room

The Oak Room

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Landgraves

Landgraves

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Christmas Blood

Christmas Blood

2017
×
Read the review Edit this entry  
19
Dona & Vixen

Dona & Vixen

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Naughty

Naughty

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Gremlins: A Puppet Story

Gremlins: A Puppet Story

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Gremlins: Recall

Gremlins: Recall

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Lower World

Lower World

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mind the Gap

Mind the Gap

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Jiu Jitsu

Jiu Jitsu

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Cats

Cats

2019
×
Read the review Edit this entry  
10
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Come Away

Come Away

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Megan Is Missing

Megan Is Missing

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Glass Man

The Glass Man

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
2067

2067

2020
×
★½
Read the review Edit this entry