Sort by
  • Unfriended

    ★★

  • American Psycho

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Paul

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Hostel

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Top Gun

    ★★★★

  • Freddy Got Fingered

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Jackass 3D

    ★★★★

  • The Freshman

    ★★★★

  • The Rock

    ★★★★½

  • Seven Psychopaths

    ★★★½

  • Jackass Number Two

    ★★★★★

  • Jackass: The Movie

    ★★★★½

  • Fear and Loathing in Las Vegas

    ★★★★★