Sort by
  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Cocaine Bear

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lynch/Oz

    ★★★★

  • Pacifiction

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★★½

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★