RSS feed for Not

Not has rated 191 dramatic films.

  • Staying Alive

    ★½

  • Saturday Night Fever

    ★★★★½

  • The Replacement Killers

    ★★★½

  • A Clockwork Orange

    ★★½

  • Nothing in Common

    ★★★

  • Punchline

    ★★½

  • The Bonfire of the Vanities

    ★★★

  • A League of Their Own

    ★★★★

  • Sleepless in Seattle

    ★★★★

  • Philadelphia

    ★★★★½

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • That Thing You Do!

    ★★★½

  • Saving Private Ryan

    ★★★★★

  • The Green Mile

    ★★★★½

  • Cast Away

    ★★★½

  • Catch Me If You Can

    ★★★★

  • The Terminal

    ★★★★½

  • Charlie Wilson's War

    ★★★★