Sort by
  • Blurr

  • Freddy

    ½

  • Troll

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Qala

  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • Thai Massage

    ★★½

  • Monica, O My Darling

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • The School for Good and Evil

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Maja Ma

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • The Sound of 007

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Kantara

    ½

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★½

  • Plan A Plan B

    ½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Chup

    ★★★★½

  • Meet Cute

    ★★★½

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Jogi

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • My Policeman

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

  • The Swimmers

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • Indian Predator: The Diary of a Serial Killer

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Good Night Oppy

    ★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • Cuttputlli

  • House of Hammer

    ★★★

  • The Patient

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Liger

  • Clerks III

    ★★★

  • Thallumaala

    ★★½