Sort by
  • Coup de Chance

    ★★

  • Barbie

    ★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Passages

    ★½

  • Glass Onion

    ★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★½

  • White Noise

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Holy Spider

    ★★★

  • Everybody Loves Jeanne

    ★★

  • Aftersun

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Sundown

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★

  • Memoria

    ★★★½

  • A Hero

    ★★

  • Three Floors

    ★½

  • Annette

    ★½

  • Four Roads

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • The Human Voice

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Undine

    ★★

  • Skin

    ★½

  • Little Women

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • The King

    ★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★½

  • Pain and Glory

    ★★

  • CoinCoin and the Extra-Humans

    ★★★½

  • High Life

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★½

  • The Wild Pear Tree

    ★★★

  • Burning

    ★★★½

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★

  • Climax

    ★★

  • Happy as Lazzaro

    ★★★

  • The Image Book

    ★★

  • Border

    ★★★

  • Everybody Knows

    ★★

  • Styx

    ★★★

  • The Cleaners

    ★★★

  • The Readhead

    ★★½

  • Phantom Thread

    ★★

  • Invasion

    ★★½

  • Wonder Wheel

    ★★

  • Hagazussa

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★½

  • Lady Bird

    ★★

  • Top of the Lake: China Girl

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • In the Fade

    ★½

  • Good Time

    ★★★

  • 24 Frames

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★

  • Happy End

    ★★★