• Zenek

    ★★

  • 365 Days

  • Parasite

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Smolensk

    ½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man

  • Wyjazd integracyjny

    ½

  • Hugo

    ★★★½

  • The Social Network

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • The Darjeeling Limited

    ★★★★½

  • Day of the Wacko

    ★★★★★

  • Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja

    ½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★½

  • GoodFellas

    ★★★★½

  • King Size

    ★★★★★

  • Sexmission

    ★★★★★

  • The Thing

    ★★★★★

  • Drunken Master

    ★★★★★

  • The Godfather

    ★★★★★

  • Our Folks

    ★★★½