• All Too Well: The Short Film

    ★★

  • interVIEWS with YouTube

    ★★½

  • Stuck Together

  • Blue Curry

    ★★★

  • The Simpsons | Balenciaga

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Some Like It Rare

    ★★★

  • Fake News

    ★★

  • Lost Illusions

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • The Green Knight

    ★½

  • Old

    ★½

  • Kaamelott - The First Chapter

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Do You Do You Saint-Tropez

  • Love Song for Tough Guys

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Deep House

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • I Hate Kids

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Loving

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Madame Claude

    ★★½

  • Bad Trip

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Those Who Care

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Delicious

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Passing

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Putin's Palace. History of World's Largest Bribe

    ★★★★

  • The Dig

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • BLANKO

    ★★½

  • Corona Depression

    ½

  • News of the World

    ★★★

  • Songbird

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Norman, le spectacle de la maturité

  • Derrière la porte

    ★★½

  • Connectés

  • Mank

    ★★★★

  • Rogue City

  • The Queen's Gambit

  • Miss

    ★★★★½

  • Rebecca

  • Soul

    ★★★★

  • Bye Bye Morons

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★½

  • Love Affair(s)

    ★★½

  • The Paramedic

  • I Care a Lot

    ★★

  • Nomadland

    ★★★