Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • A California Christmas: City Lights

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • A California Christmas

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★★

  • Eli

    ★★★½

  • Wat is dan liefde

    ★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Malibu Rescue

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • The Prodigy

    ★★★

  • Fyre