• Maid

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Webcast

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★

  • Trauma

    ★★★★★

  • Get Out

  • Beasts of No Nation

    ★★★★★

  • Enter the Void

    ★★★★

  • The Village

  • They Live

    ★★★★★

  • When the Wind Blows

    ★★★★★

  • Threads

    ★★★★★

  • Pink Flamingos

    ★★★

  • Kes

    ★★★★★