Sort by

Kat has logged 13 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Pig

Pig

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★
Edit this entry  
01
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Rot

Rot

1997
×
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
Read the review Edit this entry  
08
Hard Candy

Hard Candy

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Raw

Raw

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry