Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Groot's First Steps

  • The Little Guy

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • Prey

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★