Sort by

Rosina has logged 12 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Would You Rather

Would You Rather

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Edit this entry  
10
Deuce Bigalow: European Gigolo

Deuce Bigalow: European Gigolo

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Room

Room

2015
×
★★★½
Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
Read prior review Edit this entry  
04
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Cape Fear

Cape Fear

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Talented Mr. Ripley

The Talented Mr. Ripley

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry