RSS feed for roso™️❄️
  • Lola Montès

    ★★★★

  • Husbands and Wives

    ★★★

  • Ace in the Hole

    ★★★★

  • Opening Night

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Miller's Crossing

    ★★★

  • Les Misérables

    ★★★½

  • 1917

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Hustle

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • The Fifth Element

    ★★★½

  • Something's Gotta Give

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

  • The Farewell

    ★★★½

  • Morning Glory

    ★★★