Sort by
  • The Mother

    ★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Ghosted

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½