Sort by
  • Boston Johnny

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Mrs. Davis

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Your Place or Mine

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • Paul T. Goldman

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Disenchanted

  • Spirited

    ★★★½

  • The Hermit

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Unbidden

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Unwelcome

    ★½

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • The Wedding Dress

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Evil Eye

    ★★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★½

  • Venus

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★★