• The Poughkeepsie Tapes

    ★★½

  • Night of the Living Dead

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • Swiss Army Man

    ★★½

  • Benny Loves You

    ★★★

  • VHS 94

    ★★★½

  • Beetlejuice

    ★★★★

  • Death Becomes Her

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Escape from L.A.

    ★★★

  • The Hills Have Eyes

    ★★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Sympathy for Lady Vengeance

    ★★★★½

  • Oldboy

    ★★★★

  • Sympathy for Mr. Vengeance

    ★★½