• America Latina

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Nobody

    ★★

  • Belfast

    ★½

  • Drive

    ★★★★

  • 'Til Madness Do Us Part

    ★★★★★

  • Russian Ark

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • The Master

    ★★★★

  • Batman Begins

    ★★½

  • The Bar

    ★★½

  • The Bay

    ★★½

  • The Unknown Girl

    ★★½

  • We Are What We Are

    ★★½

  • An American Tail: Fievel Goes West

    ★★½

  • I Hired a Contract Killer

    ★★★

  • Ghosts of the Abyss

    ★★½

  • I Can Quit Whenever I Want 2: Masterclass

    ★★½