• Special Delivery

    ★★★

  • Wandering

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Falls

    ★★★

  • The Protégé

    ★★½

  • Raging Fire

    ★★★½

  • School Radio to Major Tom

    ★★★

  • U Loves You

    ★★★

  • Frozen Out

    ★★★½

  • 49/232

    ★★★★

  • Lili Alone

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Last Twilight in Phuket

    ★★★★

  • Four Roads

    ★★½

  • Aloners

    ★★★½

  • Let's Eat

    ★★★½

  • Tracing Her Shadow

    ★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Come Here

    ★★★★½

  • Lemongrass Girl

    ★★★★

  • Puparia

    ★★★★

  • Malu

    ★★★★

  • A Leg

    ★★★

  • Short Vacation

    ★★★½

  • Jackpot

    ★½

  • Slate

    ★★★

  • Little Hilly

    ★★★½

  • Untact

    ★★★

  • Voice of Silence

    ★★½

  • The Sail of Cinema

    ★★★★

  • Le retour des vagues

    ★★★★

  • Heart Attack

    ★★★

  • My Missing Valentine

    ★★★½

  • Sing Me a Lullaby

    ★★★★

  • Mama

    ★★★★

  • Empty Cul-de-sacs

    ★★★½

  • The Lonely 19:00

    ★★★½

  • Remedy

    ★★★

  • Isle of Chair

    ★★★★

  • Ausgrissn! - In der Lederhosn nach Las Vegas

    ★★

  • The Unseen River

    ★★★½

  • The Chicken

    ★★★½

  • Deliver Us from Evil

    ★★½

  • Remotely Killed

    ★½

  • 20dB

    ★★★★

  • The Day of Destruction

    ★★★½

  • Touch

    ★★★½

  • DONG TENG TOWN

    ★★★

  • Mickey on the Road

    ★★

  • I WeirDO

    ★★★

  • The Silent Forest

    ★★★

  • Beautiful, Goodbye

    ★★½

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★

  • Lily Chan & The Doom Girls

    ★★★

  • Please Don’t Save Me

    ★★½

  • The Wait

    ★★

  • Taipei Suicide Story

    ★★★★

  • Tigertail

    ★★★½

  • Terrarium Locker Room

    ★★★

  • The Sky

    ★★½

  • Days

    ★★★★½

  • Undine

    ★★★½

  • The Cloud in Her Room

    ★★★★

  • Minari

    ★★★½

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★

  • Voices in the Wind

    ★★★½

  • Little Letter

  • Last Letter

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★½

  • February Wind

    ★★★

  • Happy Old Year

    ★★★★½

  • Lonely Encounter

    ★★★½