Sort by
  • North by Northwest

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Predator

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Rock

    ★★★½

  • A View to a Kill

    ★★

  • The Untouchables

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • A Man for All Seasons

    ★★★★

  • The Godfather: Part III

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • Seven Samurai

    ★★★★★

  • Ocean's Eleven

    ★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★★★

  • Singin' in the Rain

    ★★★★½