Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Athena

  • Barbarian

    ★★½

  • The Tasting

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • November

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • I Love America

  • Turning Red

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Medusa

  • Retirement Home

  • Don't Look Up

    ★★

  • House of Gucci

  • Spencer

  • The Stronghold

    ★★★½

  • Free Guy

  • Old

  • France

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

  • Benedetta

  • The Hill Where Lionesses Roar

  • Stillwater

  • Cow

    ★★

  • Val

  • Good Mother

    ★★★★

  • Black Box

  • Delicious

    ★★½

  • Teenage Emotions

  • Pleasure

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Petit Ours Brun - Le spectacle au cinéma

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • DNA

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Simple Passion

  • Appearances

    ★★½

  • My Best Part

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • French Tech

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Teddy

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

  • Delete History

  • Little Girl

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Residue

  • Ava's Dating a Senior!

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • Like a Boss

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Charlie's Angels

  • Dark Waters

    ★★

  • Enormous

  • Tapeworm