• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

    ★★★★

  • 2702 Cypress

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★½

  • Nitram

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Cruella

    ★★

  • Our Cinema Ninth Annual Oscar Special

    ★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • The Prom

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★

  • Mainstream

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★½

  • Trump Card

    ½

  • Hamilton

    ★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Becky

    ★★½

  • Scoob!

    ★½

  • The Wrong Missy

    ½

  • A Secret Love

    ★★★

  • TFW No GF

    ★½

  • Man 2020

    ½

  • Beastie Boys Story

    ½

  • Sol Levante

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★½

  • Orphea

    ★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★

  • Dracula

    ★½

  • Cats

    ½

  • The Grand Tour Presents: Seamen

    ★★★½

  • Bombshell

    ½

  • 6 Underground

    ★½

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

    ★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

    ★★★½

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

  • The Gentlemen

    ★★★½