Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Purple Hearts

  • Nope

    ★★★★½

  • My Broken Mariko

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Last 10 Years

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • When You Finish Saving The World

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Adieu Godard

    ★★½

  • Ride or Die

    ★★½

  • One-Tenth of a Millimeter Apart

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • My First Summer

    ★★★★½

  • Young Adult Matters

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Mulan

  • Emma.

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Better Days

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Martin Eden

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • A Month of Single Frames

    ★★★