Raul has logged 33 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
xXx: Return of Xander Cage

xXx: Return of Xander Cage

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bad Boys II

Bad Boys II

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Split

Split

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Passenger

Passenger

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Truman

Truman

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dave Chappelle: The Age of Spin

Dave Chappelle: The Age of Spin

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Eagle Huntress

The Eagle Huntress

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Deidra & Laney Rob a Train

Deidra & Laney Rob a Train

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
xXx

xXx

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fires Were Started

Fires Were Started

1943
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Silence

Silence

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Manhattan Murder Mystery

Manhattan Murder Mystery

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
L'Âge d'Or

L'Âge d'Or

1930
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Tootsie

Tootsie

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
My Blind Brother

My Blind Brother

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Amy Schumer: The Leather Special

Amy Schumer: The Leather Special

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Unknown

The Unknown

1927
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
All About My Mother

All About My Mother

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
XX

XX

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Red River

Red River

1948
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mike Birbiglia: Thank God for Jokes

Mike Birbiglia: Thank God for Jokes

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry