RAPHAEL has logged 10 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Red Lights

Red Lights

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Chatroom

Chatroom

2010
×
★★★
Edit this entry  
25
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Captain Fantastic

Captain Fantastic

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Raw

Raw

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry