Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Night of the Coconut

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Alpinist

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Settlers

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Twenty Hacker

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • Censor

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★★★