Sort by

Rudis has logged 10 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Renfield

Renfield

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry