Sort by

Rudis has logged 16 entries for films during October 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
One Missed Call

One Missed Call

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Insidious

Insidious

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Color Out of Space

Color Out of Space

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Beau Is Afraid

Beau Is Afraid

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Grizzly Man

Grizzly Man

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry