Sort by
  • Fast X

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • Halloween Ends

  • The Menu

  • Glass Onion

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

  • Skinamarink

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Morbius

  • Ambulance

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ½

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • The King's Man

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • House of Gucci

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Encanto

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Dune

  • The Card Counter

  • Malignant

  • Candyman

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★★

  • Blood Red Sky

  • Old

    ★★★★★

  • Pig

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

  • Fatherhood

  • Luca

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

  • The Resort

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Why Did You Kill Me?

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

  • Tom & Jerry

  • Framing Britney Spears